Orzeł Radocza - strona oficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Sprawozdanie z Walnego Zebrania

• autor: dyzion, 2017-01-22 03:19

Sprawozdanie

wyniki wyborów

Sprawozdanie z Walnego Zebrania
Sprawozdawczo - Wyborczego
Ludowego Klubu Sportowego „ORZEŁ” w Radoczy

Radocza 14.01.2017r.

1. Otwarcie zebrania.

2. Powitanie wszystkich uczestników zebrania.

Obrady otworzył Prezes Zarządu Tomasz Pytlowski witając wszystkich i zapoznając z celem zebrania.

W zebraniu  uczestniczyło 26 osób (lista w załączeniu) z 33 członków stowarzyszenia.

Dodatkowo swoją obecnością zaszczycili klub zaproszeni goście, a wśród nich min. Ksiądz Proboszcz Parafii Przemienienia Pańskiego w Radoczy Janusz Sołtys, SSekretarz Gminy Tomice Ryszard Góralczyk, Radny Gminy Tomice Marek Bussler oraz Pani Prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Radoczy Elżbieta Janik.

3. Wybór przewodniczącego i sekretarza zebrania.

Zaproponowano wybór przewodniczącego i protokolanta.

Na przewodniczącego zgłoszono kandydaturę p. Tomasza Adamczyka

Na protokolanta zgłoszono kandydaturę p. Nikodema Hajost

W wyniku głosowania jawnego przewodniczącym zebrania został Tomasz Adamczyk za kandydaturą opowiedziało się 26 członków, 0 przeciw, 0 wstrzymało się od głosu,  a protokolantem został Nikodem Hajost-za kandydaturą opowiedziało się 26 członków, 0  było przeciw,
0 wstrzymało się od głosu.

4. Zatwierdzenie porządku zebrania.

Jednogłośnie zatwierdzone.

5. Wybór komisji skrutacyjnej (Przewodniczący oraz dwaj członkowie)

Do komisji skrutacyjnej zostali zgłoszeni Grzegorz Pszczeliński, Rafał Cisoń
i Grzegorz Niesyty. Członkowie jednogłośnie opowiedzieli się za komisją.

Przewodniczącym komisji został Grzegorz Pszczeliński.

6. Sprawozdanie z działalności Zarządu i rozliczeń finansowych za okres Sprawozdawczy

Sprawozdanie z działalności Zarządu za okres sprawozdawczy wygłosił Prezes Tomasz Pytlowski przy pomocy prezentacji multimedialnej.

Sprawozdanie z rozliczeń finansowych za okres sprawozdawczy wygłosił Grzegorz Pszczeliński.

7. Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej za okres Sprawozdawczy.

Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej za okres sprawozdawczy wygłosił Przewodniczący komisji Wiesław Nidecki.

8. Zatwierdzenie sprawozdań, udzielenie absolutorium Zarządowi okres Sprawozdawczy.

Walne Zebranie udzieliło absolutorium Zarządowi za okres Sprawozdawczy w stosunku głosów: za 33 głosy, przeciw 1 głos i brak członków wstrzymujących się od głosu.

9. Udzielenie absolutorium Komisji Rewizyjnej za okres Sprawozdawczy.

Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium Komisji Rewizyjnej za okres Sprawozdawczy.

10. Wybory członków Komisji Rewizyjnej.

Zgłoszono kandydatury i w drodze głosowania jednogłośnie przyjęto nową Komisję Rewizyjną w składzie:

Przewodniczący: Wiesław Nidecki

Członek komisji: Kazimierz Pietraszewski

Członek komisji: Jerzy Rączka

11. Wybór nowego Zarządu.

Zgodnie ze Statutem Ludowego Klubu Sportowego „ORZEŁ” w Radoczy, pierwszym krokiem przy wyborze nowego Zarządu było ustalenie liczby członków wchodzących w jego skład. Zakres obowiązujący wg Statutu to od 5 do 11 członków. Propozycjami podanymi przez uczestników Nadzwyczajnego Walnego Zebrania były: 5 członków,
7 członków oraz 9 członków. W trakcie jawnego głosowania wybrano w wymaganej większości liczbę 7 członków wchodzących w skład nowego Zarządu. Stosunek liczby głosów: 5 członków – 1 głos za, 7 członków – 24 głosy za, 9 członków – 2 głosy za.

Kolejno Członkowie Walnego Zebrania podali kandydatów wyrażających zgodę na wejście do nowego Zarządu. Kandydaci to: Grzegorz Pszczeliński, Szymon Pytlowski, Michał Dziubany, Stanisław Wesołowski, Nikodem Hajost, Grzegorz Niesyty, Rafał Cisoń, Arkadiusz Wieczorek i Marek Mlak. Następnie poddano propozycje zwiekszenia liczby członków do 9 która została jednogłsnie przegłosowana i zaakceptowana.

Następnie ogłoszono przerwę w obradach zebrabnia. Członkowie nowowybranego Zarządu udali się do osobnego pomieszczenia na pierwsze posiedzenie celem ustalenia wewnętrznych funkcji (zgodnie ze statutem Klubu). Po  wznowieniu Walnego Zebrania Klubu ogłoszono osoby pełniące przez najbliższe dwa lata kadencji funkcje w Zarządzie LKS „ORZEŁ”:

Prezes: Szymon Pytlowski

V-ce Prezes: Grzegorz Pszczeliński

Sekretarz: Nikodem Hajost

Członek Zarządu: Marek Mlak

Członek Zarządu: Rafał Cisoń

Członek Zarządu: Grzegorz Niesyty

Członek Zarządu: Arkadiusz Wieczorek

Członek Zarządu: Michał Dziubany

Członek Zarządu: Stanisław Wesołowski

11. Przedstawienie kierunków działania na 2017 rok i wolne wnioski.

Nowo uformowany Zarząd Klubu nakreślił plany na nadchodzący rok w których poza celami statutowymi znalazła się chęć dalszej rozbudowy klubowej infrastruktury. Zaproszeni goście wygłosili przemówienia w których poza gratulacjami dla nowego Zarządu znalazły się zapewnienia pomocy i chęci współpracy w ramach swoich możliwości zawodowych.

12. Zakończenie zebrania.

Autor: Treść:pozostało znaków: