Orzeł Radocza - strona oficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Puchar wrócił pod Dąb w Tomicach :)

• autor: tom333, 2016-01-28 20:56

IX Turniej

o Puchar

Biskupa

Galeria zdjęć

orly-na-ix-turnieju-o-puchar-biskupa-6363805.jpg orly-na-ix-turnieju-o-puchar-biskupa-6363806.jpg orly-na-ix-turnieju-o-puchar-biskupa-6363807.jpg

Turniej halowy o puchar ks. biskupa Józefa Guzdka na stałe już zagościł w kalendarzu przygotowań zespołów z naszej gminy do rozgrywek rundy wiosennej w piłce nożnej. Jak podkreślają działacze z poszczególnych klubów, turniej doskonale sprawdza się jako element pracy nad formą drużyn. W niedzielę (24.01) gospodarz turnieju - drużyna Dębu Tomice do rywalizacji na hali sportowej przy Gimnazjum w Tomicach po raz dziewiąty już zaprosiła cztery drużyny reprezentujące gminne LKS-y. Naprzeciw siebie stanęło aż 6 zespołów, bowiem trenerzy z Woźnik i Tomic zabrali na turniej po dwie ekipy. Pięcioosobowe drużyny grały według formuły "każdy z każdym" w 12 - minutowych spotkaniach. Rywalizacja w każdym meczu była bardzo zacięta, ale toczona w sportowej atmosferze. Mimo, że zawodnicy walczyli twardo, warto podkreślić fakt, iż duch fair play towarzyszył meczom do ostatniego gwizdka z tym turnieju. Poziom zaprezentowany podczas turnieju z pewnością mógł zadowolić kibiców, którzy licznie wypełnili trybuny tomickiej hali sportowej. Oglądnęli oni wiele efektownych technicznych zagrań, a kilka z 47 strzelonych bramek było przedniej urody. Bardzo dobrze rokuje to przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. A jest to o tyle istotne, że większość naszych drużyn w najbliższej rundzie wiosennej na pewno walczyć będzie o czołowe miejsca w swoich ligach. W całym turnieju najrówniejszy poziom zaprezentowała pierwsza drużyna Dębu Tomice i to ona w tym roku otrzymała z rąk Wójta Gminy Tomice Witolda Grabowskiego "Puchar Przechodni" ks. biskupa Józefa Guzdka. Nagrody rzeczowe dla wszystkich drużyn zostały ufundowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

Tomice I - Woźniki II 2:2, Woźniki I - Witanowice 3:0, Radocza - Tomice II 2:0, Tomice I - Witanowice 1:0,
Woźniki II - Tomice II 2:0, Woźniki I - Radocza 4:0, Tomice I - Tomice II 1:0, Witanowice - Radocza 0:0, Woźniki II - Woźniki I 2:1, Tomice I - Radocza 6:0, Tomice II - Woźniki I 0:1, Witanowice - Woźniki II 0:3, Tomice I - Woźniki I 6:3, Radocza - Woźniki II 0:1, Tomice II - Witanowice 3:1

Mecze

Punkty